niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiMarzena Rogalska w zgodzie ze sobą

Marzena Rogalska w zgodzie ze sobą

Marzena Rogalska nie żałuje, że odeszła z telewizji. 52-letnia dziennikarka pojawia się teraz w Radiu Złote Przeboje i prowadzi aktywność w sieci. Nie przestaje również pisać powieści. Czasem też sprawdza swoje siły w śpiewaniu.

Dziennikarka Marzena Rogalska cieszy się wielką sympatią odbiorców. Fot. facebook.com/Marzena.Rogalska

52-letnia dziennikarka cieszy się wielką sympatią odbiorców. Jest pełna ciepła, szczerości i optymizmu. Ma wyjątkowo czarujący uśmiech i głos. Pracę w mediach zaczynała od radia. W 1997 r. podjęła pracę w RMF FM. W latach 2004-2008 była gospodynią talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style. Widzowie mogli ją też oglądać w „Pytaniu na śniadanie”. W 2013 r. nawiązała współpracę z tygodnikiem „Wprost”. W 2016 r. wydała debiutancką powieść pt. „Wyprzedaż snów”, która w 2018 r. doczekała się kontynuacji w postaci książek „Gra w kolory” i „Druga miłość”. W 2021 r. wydała kolejne powieści rozpoczynające sagę o Karli Linde: „Czas tajemnic” i „Kres czasów”.

Marzena Rogalska ma również talent wokalny. Zaśpiewała piosenkę „Supertwarz” na płycie pt. „Code” (2009) Matta Kowalsky’ego, a także wystąpiła gościnnie na płycie zespołu Raz Dwa Trzy. Dziennikarka lubi ponadto bawić się modą, jednak nie przecenia wyglądu.

Rogalska była przez 14 lat związana z Pawłem Drzyzgą, bratem Ewy Drzyzgi. Później jej partnerem został Adam Kuna, fan sztuki, designu i podróży. Dziennikarka nie wyszła za mąż i nie ma dzieci.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -