poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaZnani i LubianiM jak miłość Rafała Mroczka

M jak miłość Rafała Mroczka

Rafał Mroczek znany z serialu „M jak miłość” po dwóch latach od zakończenia 13-letniego związku znów jest zakochany. 39-letni odtwórca roli Pawła Zduńskiego stracił ponoć głowę dla pięknej szatynki, z którą wyjechał na wakacje do Jastarni. Jego nową dziewczynę poznała już ponoć pięcioletnia córka Zosia.

Rafał Mroczek zyskał popularność grając w serialu „M jak miłość”. Fot. wikipedia.org

Tego lata mijają dwa lata, jak Rafał Mroczek zakończył związek z Joanną Skrzyszewską. Para walczyła o opiekę nad córką Zosią. Sytuacja stawała się na tyle napięta, że podobno doszło nawet do wezwania policji przez Skrzyszewską, gdy mąż bez jej zgody zabrał do siebie córkę. Obecnie relacje dawnej pary są spokojniejsze. Pan Rafał często widuje się z córką, co uwidacznia na swoim instagramowym profilu. Niedawno pokazał wakacje na Półwyspie Helskim. Podczas spacerów i zabaw na plaży miał mieć przy sobie zarówno dziecko, jak i nową partnerkę.

Rafał Mroczek, podobnie jak jego brat bliźniak – Marcin, gra w serialu „M jak miłość” od 2000 roku. Nie jest z wykształcenia aktorem. Studiował na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku budownictwo. W młodości był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance. W 2005 r. zagrał w teledysku do piosenki zespołu Ivan i Delfin „Czarna dziewczyna”. Oprócz tego, że ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła mu rola Pawła Zduńskiego w serialu TVP2 „M jak miłość”, w latach 2009-2010 grał też aspiranta Olafa Wieczorka w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”. Nie pogardził zaproszeniem do tanecznego show. W 2006 r. wraz z Anetą Piotrowską zwyciężył w trzeciej edycji programu rozrywkowego TVN „Taniec z gwiazdami”. W 2007 r. wraz z Anetą Kowalską zajął drugie miejsce w finale pierwszej edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, w 2015 r. był bohaterem programu „Przygarnij mnie”, a w 2020 r. z Przemysławem Cypryańskim zajął trzecie miejsce w drugiej edycji „Dance Dance Dance”.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

Gest uznania

Tradycja dobrej zabawy

- Advertisment -