wtorek, 21 września, 2021
Strona głównaZnani i LubianiEwa Chodakowska wolna od pieluch

Ewa Chodakowska wolna od pieluch

Ewa Chodakowska publicznie oznajmiła, że nie zamierza mieć dzieci. Postanowiła to już wcześniej, partner akceptuje jej decyzję. Ujawnienie tego faktu mediom budziło w niej obawy o krytykę, w kraju, gdzie panuje stereotyp matki Polki, kobiety „muszącej” spełniać się poprzez rodzinę, poświęcanie się zwłaszcza dzieciom.

Ewa Chodakowska z mężem i pieskiem. Fot. Instagram

Gwiazda fitness, czy jak kto woli trenerka Polek, bo tak bywa określana Chodakowska ze względu na popularność jej instruktaży, lubi łamać schematy. 39-latka wyznała, że o rezygnacji z potomstwa zadecydowała wspólnie z mężem jeszcze zanim stanęli na ślubnym kobiercu. Mówienie o tym publicznie zwykle oznacza falę hejtu. Reakcje wielu rodaczek pozytywnie zaskoczyły trenerkę. Wiele dziewczyn i pań przyznało, że pora przełamać ten temat tabu. Z różnych powodów wiele pań godzi się z brakiem potomstwa: świadomy wybór, brak partnera, przeszkody zdrowotne itd.  

Ewa Chodakowska to wpływowa osobowość medialna. Pochodzi z Sanoka. Odkryła fitness podczas pobytu w Grecji. Po powrocie do Polski zaczęła prowadzić blogi propagujące ten rodzaj aktywności. Oprócz nagrań treningów, udziału w programach telewizyjnych i aktywności internetowej trenerka jest redaktorką naczelną miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”, promuje także kosmetyki. Od września 2013 r. jest w związku małżeńskim z Lefterisem Kavoukisem – trenerem personalnym.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -