wtorek, 23 kwietnia, 2024

Królestwo tequili

Jeden z nowo otwartych lokali w New Jersey twierdzi, że może pochwalić się największą kolekcją tequili na świecie. Chodzi o Meximodo – lokal otwarty w listopadzie w Metuchen w stanie New Jersey. Lokal serwuje ponad 1000 różnych rodzajów trunków na bazie agawy.

Nowo otwarty lokal w New Jersey chwali się największą kolekcję tequili na świecie. Fot. Meximodo

Starszy wiceprezes LeMalt Hospitality Group, TJ Pingitore, powiedział Fox News Digital, że jego zespół zainspirował się do pobicia rekordu świata po tym, jak Metuchen zdobył krajowe nagrody, w tym niedawną nagrodę Great American Main Street Award 2023.

Postanowiliśmy pobić rekord świata w największej ilości tequili i mezcalu, jaką zgodnie z prawem można nalać na całym świecie – stwierdził.

Burmistrz Jonathan Busch powiedział: „Otwarcie Meximodo to kolejna ekscytująca inwestycja w tym, co stało się jedną z kulinarnych stolic Central Jersey. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością powitania Meximodo w naszym wielokrotnie nagradzanym centrum miasta”.

Klienci mogą wejść do restauracji usytuowanej w Metuchen i znaleźć tequilę idealnie odpowiadającą ich profilowi smakowemu. W kolekcji Meximodo znajdą ponad 1000 butelek tequili i meskalu.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -