poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsKosmici odwiedzają Massachusetts?

Kosmici odwiedzają Massachusetts?

Miłośnicy UFO i zjawisk nadprzyrodzonych mieszkający w Massachusetts mają powody do radości. Wg danych z nowego raportu stan znajduje się w pierwszej 20 regionów, w których potencjalnie można zaobserwować je najczęściej.

Mieszkańcy Massachusetts oficjalnie zgłosili ponad 2,500 przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów na niebie. Fot. LS

Specjaliści z MyVision.org przeanalizowali dane z bazy National UFO Reporting Center Database i przeprowadzili ankietę wśród ponad 1000 Amerykanów. Starali się ustalić, które stany zgłosiły największą liczbę obserwacji UFO, a także ile osób faktycznie wierzy w istoty pozaziemskie.

Jak się okazuje, Massachusetts znalazło się na 19. miejscu na liście. Zajęło je dzięki 2538 zgłoszonym obserwacjom UFO. Rejon Nowej Anglii znalazł się w pierwszej 30. zestawienia dwukrotnie. Miejsce 25. przypadło Connecticut, z 1917 obserwacjami, z czego 30% zostało odnotowanych w ciągu ostatnich pięciu lat. Dane z raportu wskazały także, że aż 78% Amerykanów wierzy w istnienie kosmitów, a 1 na 10 osób widziała UFO lub coś, co uznała za zjawisko nadprzyrodzone. Ponadto 56% ankietowanych stwierdziło, że wierzy, że kosmici odwiedzili Ziemię.

W lipcu 2022 roku Izba Reprezentantów zatwierdziła poprawkę do National Defense Authorization Act, która wprowadziła system raportowania, w którym członkowie wojska i inni pracownicy rządowi będą mogli zgłaszać obserwacje UFO.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -