sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaDziałyCiekawostkiIII Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Żywa okładka”

III Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Żywa okładka”

Ruszyła III edycja Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Żywa okładka” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Piekielniku. Do udziału w konkursie zaproszone są polonijne dzieci i młodzież.

Przedmiotem konkursu jest fotografia nawiązująca do wybranej okładki książki Kornela Makuszyńskiego. Fot. Freepik

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa książek Kornela Makuszyńskiego wśród uczniów, zachęcenie uczniów do twórczej aktywności, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz szerzenie idei wykorzystania nowych technologii w celach edukacyjnych.

W ramach konkursu należy wykonać autorską fotografię inspirowaną okładką wybranej książki Kornela Makuszyńskiego. Zadaniem ucznia jest wierne odtworzenie wybranej okładki. Tytuł oraz autora książki uczeń umieszcza na zdjęciu wykorzystując dostępne programy do obróbki zdjęć. Zgodnie z regulaminem konkursu autorem pracy może być tylko jedna osoba, prace przygotowane przez grupę osób nie będą podlegały ocenie.

Dzieci i młodzież polonijna mogą przesłać prace konkursowe na adres e-mail: piekielnik.konkurs@gmail.com; nazwa przesyłanego pliku powinna zawierać imię i nazwisko autora.

Termin nadsyłania prac upływa 8 grudnia 2023 r.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie: zspiekielnik.edupage.org

opr. JS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -