sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsGdzie w Massachusetts warto wybrać się na pierogi?

Gdzie w Massachusetts warto wybrać się na pierogi?

Pierogi jako antidotum na zimową chandrę? Nawet amerykańscy naukowcy chyba jeszcze nie przeprowadzili badań na ten temat, ale cóż szkodzi spróbować? A gdzie można zjeść najlepsze pierogi w Massachusetts, podpowiada portal Boston Eater, publikując listę dziewięciu miejsc, w których można skosztować tej typowo polskiej potrawy.

Fot. Archiwum WEM

Listę otwiera firma cateringowa Spoko, której pierogi można znaleźć w lokalnych barach (np. Night Shift Brewing w Everett czy Lamplighter Brewing w Cambridge), często też są serwowane jako przystawki na firmowych imprezach. Następnie wymienione są: Jaju Pierogi z siedzibą w Somerville – wyroby sygnowane tą marką można znaleźć w wielu lokalnych sklepach w całym Massachusetts, restauracja Bronwyn w Somerville, firma cateringowa Wild Fox Pierogi z Cambridge, Mei Mei przy 506 Park Dr (pierogi może niezupełnie tradycyjne, ale podobno bardzo smaczne).

Na liście nie mogło zabraknąć również zlokalizowanej w Polskim Trójkącie w Bostonie Cafe Polonia. Kolejne pozycje zajmują Millie’s Pierogi w Chicopee, Janik’s Pierogi Cafe w Westfield i Patti’s Pierogis w Fall River. Jest w czym wybierać, więc jeśli ktoś właśnie nabrał apetytu na polskie pierogi i nie ma babci pod ręką, warto wypróbować te miejsca.

opr. JLS

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -