wtorek, 28 września, 2021

Figura u Dody

Katarzyna Figura do niedawna sporo czasu spędzała na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego producentką jest Doda. Między 59-letnią aktorką i 37-letnią wokalistką jest różnica wieku, ale nawiązały dobry kontakt. Figura wypowiada się o młodszej, kontrowersyjnej dla innych, artystce w superlatywach.

Katarzyna Figura zagrała w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, którego producentką jest Doda. Fot. Instagram @dodaqueen

Figura powiedziała, że szanuje Dodę za to, jak odważną jest postacią na polskim rynku muzycznym, również za bycie świetną wokalistką i piękną kobietą. Podziwia, że potrafi iść dalej, sięgać po swoje, spełniać ambicje. Jeśli chodzi o nowy film, Figura przyznała, że to był wymagający plan, a jej rola była ciężka. To jedna z najokrutniejszych postaci, jakie do tej pory mogła zagrać.

Piosenkarka odwzajemnia komplementy aktorki i przyznaje, że mają cechy wspólne, a współpraca była udana. Zdaniem Dody, Figura zapewni widzom seksapil i poczucie humoru. Uważa też, że gwiazda ma kultowe teksty.

To film o ekskluzywnych prostytutkach. Główna bohaterka, Emi, marzy o wielkim świecie. Na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Luksusowyy świat ma jednak ciemne oblicze. Premiera nowego filmu planowana jest na tegoroczną jesień, a więc już wkrótce będzie okazja zobaczyć Katarzynę Figurę w nowym wcieleniu, a także inne znane osoby: Paulinę Gałązkę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józka Pawłowskiego.

hk

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułLider Fryderyków
Następny artykułRozłąka Biedrzyńskiej

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -