wtorek, 21 września, 2021
Strona głównaZnani i LubianiEwa Farna o akceptacji

Ewa Farna o akceptacji

Piosenkarka po raz kolejny zaskoczyła fanów. Wraz z latem przyszedł czas na jej nowy singiel „Ciało” będący zapowiedzią szóstego albumu wokalistki. Utwór jest wyrazem podziwu dla ciała i jego akceptacji pomimo zmian, na które nie mamy wpływu.

Ewa Farna to artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką i producentką. Fot. facebook.com/ewafarna

Poruszający klip pokazuje kobiety, dziewczyny z takimi właśnie doświadczeniami. W udzielonym wywiadzie artystka powiedziała: „Chodzi o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania, a nie tylko estetyki, do której nas świat mocno pcha. Po tym, jak moje ciało przyniosło na świat nowe życie, zyskałam do niego jeszcze większy szacunek, jestem pełna podziwu za to, co potrafi. Moje ciało bywało gnębione przez innych i nawet się wstydzę, że czasami w nie zwątpiłam. Moje, chociaż nie szczupłe, nogi doprowadziły mnie aż tutaj, na barkach też coś już tam udźwignęłam, więc jestem tak normalnie wdzięczna. Całe życie ciało będzie się zmieniać, zmiana to jedyne, na co możemy liczyć (śmiech). Więc chcę potrafić polubić albo przynajmniej zaakceptować to, czego nie da się zmienić”.

Cała planowana płyta Ewy Farnej będzie nowoczesnym popem, pełnym pozytywnej energii. Ewa Farna to artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane, a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności, a często to wszystko z dystansem i humorem.

27-letnia piosenkarka jest żoną Martina Chobota od września 2017 r. W czerwcu 2019 roku ogłosiła, że urodziła syna Artura.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -