poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaZnani i LubianiAnna Dereszowska oczekuje potomstwa

Anna Dereszowska oczekuje potomstwa

Anna Dereszowska po raz trzeci zostanie mamą. Będzie to druga wspólna pociecha dla aktorki i jej ukochanego – Daniela Duniaka. Para wychowuje już sześcioletniego syna Maksymiliana. Gwiazda jest również mamą 13-letniej córki Leny z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim.

Anna Dereszowska zostanie mamą po raz trzeci. Fot. facebook.com/annadereszowskaofficial

W rozmowie z „Dzień dobry TVN” powiedziała: „To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie”. Aktorka nie ukrywa, że ciąża jest dla niej pięknym, ale również bardzo pracowitym czasem. Stwierdziła więc: „Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii „Tajemnicy zawodowej”. Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy”.

Dereszowska jest aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena. Rozpoznawalność przyniosły jej role w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak: „Złotopolscy”, „Glina”, „Tango z aniołem”, „Klub szalonych dziewic”, „Prawo Agaty”, „Przyjaciółki”.

W 2010 r. wygrała Złoty Samowar za wykonanie utworu „Aktrisa” na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. W 2011 r. wydała debiutancki album studyjny pt. „Już nie zapomnisz mnie”. Była uczestniczką wielu programów rozrywkowych typu show, m.in. „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła trzecie miejsce.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

Gest uznania

Tradycja dobrej zabawy

- Advertisment -