sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaUSAConnecticutErin Stewart rozpoczyna kampanię reelekcyjną

Erin Stewart rozpoczyna kampanię reelekcyjną

Burmistrzyni New Britain Erin Stewart ogłosiła na początku lutego, że w tym roku będzie ubiegała się o reelekcję. Oznacza to, że powalczy o szóstą kadencję w roli burmistrzyni miasta. Stewart już wcześniej informowała w licznych postach w mediach społecznościowych, że rozważa swoje plany polityczne i daje sobie czas na podjęcie decyzji.

Erin Stewart ubiega się o 6. kadencję burmistrza New Britain. Fot. Faceook.com/ErinStewart

„Uwielbiam to, co robię, i po wielu starannych rozważaniach zdecydowałam się ponownie wystartować” – powiedziała Stewart w internetowym spocie zapowiadającym jej nową kampanię. „Ludzie faktycznie widzą, na co przeznaczane są ich podatki, widzą postęp. Rozpoczęłam wiele projektów, a teraz jest tak wiele rzeczy, z których możemy być dumni” – powiedziała w swoim spocie, odnosząc się do bezprecedensowych w ostatnich latach projektów budowlanych w centrum New Britain. Stewart powiedziała, że chciałaby zobaczyć taki poziom rozwoju i rewitalizacji w innych dzielnicach miasta.

Jeśli wygra w listopadzie, będzie dopiero drugą osobą piastującą urząd burmistrza New Britain w historii, która wygrała wyścig o szóstą kadencję. Stewart otwarcie wspominała również o swoich ambicjach, by pewnego dnia kierować najwyższym urzędem w stanie, stwierdzając, że bycie gubernatorem Connecticut byłoby jej wymarzoną pracą.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -