wtorek, 21 września, 2021
Strona głównaUSAConnecticutErin Stewart powalczy o czwartą kadencję

Erin Stewart powalczy o czwartą kadencję

Burmistrz Erin E. Stewart ogłosiła w specjalnie nagranym wideo, że będzie ubiegać się o czwartą kadencję na najwyższym urzędzie w mieście. Film jest dostępny na profilu burmistrz na Facebooku pod adresem www.facebook.com/ ErinStewartCT, a także na StewartforNB.com i na YouTube.

Erin E. Stewart swoją decyzję ogłosiła w specjalnie nagranym wideo. Fot. Archiwum WEM

„Sześć lat temu zrobiliśmy pierwsze kroki w drodze do odbudowy New. A dziś nadal idziemy do przodu – razem. Od najmniejszych projektów po wielkie budowy New Britain inwestuje w siebie, a my się rozwijamy. Zrzucamy zły urok, odbudowujemy nasze ulice i kładziemy podwaliny pod nowe New Britain” Britain – napisała burmistrz Stewart w swoim oświadczeniu.

W swoim filmie Stewart opisuje, jak pod jej kierownictwem przebiegają prace nad renowacją przestarzałych szkół, miasto zapewnia opiekę tym, którzy najbardziej jej potrzebują (poprzez takie inicjatywy jak Budowanie Nadziei Razem: Plan Walki z Bezdomnością w New Britain, z Heroiną, Opioidami; prewencję czy inicjatywę edukacyjną).

Przywództwo to robienie tego, co uznajesz za słuszne, zwłaszcza gdy nie jest to popularne ani łatwe – mówi burmistrz Stewart. – Oznacza mówienie ludziom o tym, gdzie jesteś, dokąd chcesz iść, i jak do tego dojść. Przywództwo oznacza odpowiedzialność zarówno za sukcesy, jak i niedociągnięcia – kontynuuje Stewart.

Jeśli New Britain będzie nadal zmierzać ku jasnej przyszłości, stanie się liderem. Moja wizja jest krystalicznie czysta: inwestuj, buduj, prowadź do przodu i kontynuuj rozwój. Dlatego z dumą oficjalnie ogłaszam, że będę się ubiegać o reelekcję na stanowisko burmistrza. Moim najwyższym zaszczytem jest służyć jako burmistrz wszystkim w każdym zakątku tego miasta. Dzięki waszym wyborom w listopadzie możemy zrobić kolejne kroki i razem zapewnić przywództwo, którego potrzebujemy – dodała Stewart.

ar

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -