czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaUSAMassachusettsCzwarty raz zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu

Czwarty raz zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu

David LeBoeuf, reprezentant stanowy z Worcester, został ponownie zatrzymany podczas jazdy po spożyciu alkoholu. To już czwarty raz, gdy stanowy urzędnik ma kłopoty z tego powodu. Tym razem policja zatrzymała go we wtorek 3 maja trasie I-93. Mężczyzna miał w swoim samochodzie aż 9 opróżnionych buteleczek niewielkiej pojemności po alkoholu – tzw. „nips”.

LeBoeuf przeprosił za swoje zachowanie za pośrednictwem długiego wpisu na twitterowym koncie. Incydent nazwał w nim otrzeźwiającym i zaznaczył, że będzie pracował nad odbudową utraconego zaufania swoich wyborców.

Jak wynika z policyjnych danych, reprezentant podczas dwukrotnego badania alkomatem otrzymał wyniki wskazujące, że spożywał alkohol zanim zdecydował się wyruszyć w trasę. Odpowiednio wynik wskazał 0.329 i 0.317 promila w wydychanym powietrzu. Taka dawka alkoholu przełożyła się na zdolność prowadzenia pojazdu… Policyjny raport zdradza, że to właśnie chaotyczny i po prostu niebezpieczny sposób prowadzenia pojazdu stał się powodem zatrzymania, do którego doszło na międzystanowej trasie 93. Z danych wynika także, że to kierowcy poruszający się tą samą trasą powiadomili policję stanową o pijanym kierującym.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -