wtorek, 16 sierpnia, 2022
Strona głównaPoloniaFlorydaBal walentynkowy w klubie Polonia Society Of Korona, Inc. na Florydzie

Bal walentynkowy w klubie Polonia Society Of Korona, Inc. na Florydzie

W drugą sobotę lutego Polonia Society Of Korona, Inc. zorganizowała z okazji Święta Zakochanych, obchodzonego tradycyjnie 14 lutego, Bal Walentynkowy.

Tego wieczoru klubową Polankę zdominowała czerwień i wszechobecne serduszka – najbardziej rozpoznawalne symbole miłości. Bal rozpoczął się od podania pysznego obiadu przygotowanego przez Hannę Crown i Halinę Prokop. Następnie wspólnie zaśpiewano „Sto lat” przy akompaniamencie na akordeonie w wykonaniu Jarka Czekaja dla osób, które obchodziły urodziny.

Podczas balu zorganizowano konkurs za znajomości utworów muzycznych. Niepokonanym i wygranym już w pierwszej rundzie okazał się Ziggy Mlynarski, rozpoznając poprawnie wszystkie zagrane piosenki. W nagrodę otrzymał wejściówkę na Festiwal Disco Polo w USA, które odbędzie się na Polance 20 marca. Ponadto obecni na zabawie panowie mieli możliwość obdarowania swoich ukochanych pięknymi czerwonymi różami – chętnych do zakupu było wielu i róże wyprzedały się w kilka chwil.

Oprawę muzyczną balu zapewnił Leszek Laszczkowski z zespołu Comeback Music Band. Na medal spisała się też kuchnia – przygotowała przepyszne jedzenie, a atrakcją była fontanna czekoladowa i sękacz.

WEM
Fot. Polonia Society Of Korona, Inc.

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułFloryda? Dobry wybór!
Następny artykułPolonijne walentynki w Orlando

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -