wtorek, 19 października, 2021
Strona głównaZnani i LubianiAnna Guzik uwalnia od długów

Anna Guzik uwalnia od długów

Aktorka znana z serialu „Na Wspólnej” – Anna Guzik – podjęła się zupełnie nowej roli. Od niedawna prowadzi program „Wolni od długów”, w którym z ekspertami od finansów podpowiada dłużnikom różne wyjścia z trudnych sytuacji.

Anna Guzik od niedawna prowadzi emitowany w Polsacie program „Wolni od długów”. Fot. wikipedia.com

Ten nowy program typu reality nadaje Polsat. Są w nim poruszające historie i ogromna dawka wiedzy, jak wyjść z trudnej sytuacji finansowej. W dwunastu odcinkach Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski. Przełamuje w nich barierę wstydu i zwątpienia. Specjaliści uczą dłużników nowych nawyków i pokazują, co zrobić, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów.

Aktorka już wcześniej prowadziła inne programy, np. w Polsat Cafe „Zdrowie na widelcu” (w latach 2012–2015) i „Grzeszki na widelcu” (2015–2016). W związku z ich podobieństwem do programu Katarzyny Bosackiej zarzucono producentowi i Annie Guzik plagiat. Sąd oddalił jednak te zarzuty.

Popularność Anny Guzik wzrosła też, gdy w 2006 r. zwyciężyła w finale szóstej edycji programu rozrywkowego TVN – „Taniec z gwiazdami”. Ma smykałkę zarówno do tańca, jak i sportu. W latach studenckich trenowała piłkę ręczną. Jest brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w tejże dyscyplinie.

Jako absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie Anna Guzik podejmuje również ambitniejsze wyzwania – spełnia się na deskach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, właśnie w tym mieście mieszka na co dzień. Prywatnie wychowuje trzy córki (w tym bliźniaczki) i jest szczęśliwą żoną Wojciecha Tylka.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -