poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsAmazon zamyka magazyny w Massachusetts

Amazon zamyka magazyny w Massachusetts

Aż pięć magazynów dostawczych Amazona zostanie wkrótce zamkniętych w Massachusetts. O decyzji w piątek 26 sierpnia poinformowała Caitlin McLaughlin, rzeczniczka sprzedażowego giganta. Informację przekazali opinii publicznej dziennikarze The Boston Globe. Jak wynika z zapowiedzi, zamknięte mają zostać wszystkie magazyny dostawcze firmy w Milford, Dedham, Everett, Randolph i Mansfield.

Pięć magazynów internetowego potentata Amazon zostanie zamkniętych w Massachusetts w najbliższym czasie. Fot. Amazon Jobs

McLaughlin nie przekazała równocześnie, jak będzie wyglądał harmonogram zamknięć magazynów, ani ilu pracowników odczuje skutki podjętej decyzji. Rzeczniczka Amazona podkreśliła jednak, że będą mieli oni możliwość przeniesienia się do pracy w pobliskich punktach dostawczych firmy, oferujących dodatkowe udogodnienia, takie jak parking na miejscu i lepsze pomieszczenia socjalne.

Rzeczniczka Amazona wskazała również powody podjęcia decyzji o zamknięciu magazynów. Działanie jest częścią większych wysiłków firmy, które mają na celu zmniejszenie przerostu jej infrastruktury, spowodowane pandemią COVID-19.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -