poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiWyrok dla Edyty Górniak

Wyrok dla Edyty Górniak

Wysoką karę pieniężną poniesie Edyta Górniak za nieodpowiedzialne zachowanie. Powodem jest sytuacja z 2016 roku, gdy piosenkarka nie pojawiła się na jednym z koncertów.

Edyta Górniak ma zapłacić 85 tys. zł za odwołanie koncertu w 2016 r. Fot. Facebook – Edyta Górniak

W tamtym czasie podawano w mediach, że powodem odwołania wstępu były problemy zdrowotne Górniak, a dokładnie to, że lekarze zdiagnozowali u niej wyczerpanie i zakażenie górnych dróg oddechowych. Podawano też, że piosenkarka przyjmuje sterydy i nie jest w stanie przylecieć do Polski z Los Angeles, w którym wtedy mieszkała.

Mimo zakończenia sprawy sprzed prawie sześciu lat gwiazda może odwołać się od wyroku i uniknąć płacenia 85 tys. zł. Edyta Górniak ma na swoim koncie więcej odwołanych występów. Gdyby więc inni organizatorzy  poszli w ślady strony wygranej, konto gwiazdy wyszczuplałoby, Górniak nie należy jednak do małych gwiazd i zarobki ma solidne.

Edyta Górniak od pewnego czasu przebywa w Indonezji. Twierdzi, że nie poleciała w tropiki w celach turystycznych, a z powodów zdrowotnych. Gwiazda walczy tam bowiem z uzależnieniem od kofeiny.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -