niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsWraca Polski Festiwal w Bostonie!

Wraca Polski Festiwal w Bostonie!

Po dwuletniej, spowodowanej pandemią, przerwie do Bostonu powraca Polski Festiwal. W tym roku impreza odbędzie się w niedzielę, 15 maja, początek o 12:00 w południe.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 15 maja. Fot. bostonpolishfest.com

Polski Festiwal, organizowany co roku w maju przez Polski Klub w Bostonie, to jedno z największych (obok odbywających się zazwyczaj we wrześniu dożynek) polonijnych wydarzeń w tym mieście. Impreza przyciąga wielu miłośników polskiej kultury, tradycyjnej polskiej kuchni i oczywiście muzyki. Jest też okazją do bliższego poznania tzw. Polskiego Trójkąta – polskiej dzielnicy w Bostonie, w której od wielu lat koncentruje się polonijne życie i to właśnie tu zlokalizowanych jest najwięcej polskich biznesów oraz organizacji, a także polski kościół i szkoła.

Na razie nie są znane szczegóły dotyczące programu wydarzenia, jednak warto zaglądać na stronę bostonpolishfest.com, gdzie na bieżąco są publikowane wiadomości dotyczące festiwalu. Również poprzez tę stronę z organizatorami kontaktować się mogą osoby i biznesy zainteresowane zostaniem sponsorem lub chcące wykupić sobie stoisko.

JLS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -