wtorek, 19 października, 2021
Strona głównaZnani i LubianiWierny i szczęśliwy Michał Żebrowski

Wierny i szczęśliwy Michał Żebrowski

Na przekór temu, co dzieje się wśród gwiazd, niektórzy cenią stabilność i szanują zasady. Michał i Aleksandra Żebrowscy są już 12 lat po ślubie i doczekali się trzech synów – Henka, Franka i Felka. Od lat uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par.

Michał i Aleksandra Żebrowscy od 12 lat tworzą szczęśliwy związek. Fot. Archiwum WEM

Poznali się, gdy ona była nastolatką. Nastąpiło to podczas korepetycji z języka angielskiego. Kiedy on miał 33 lata zdecydował się na podszkolenie języka angielskiego. To właśnie Ola jako 18-letnia studentka dorabiała sobie w ten sposób. Dziewczyna nie była zainteresowana zalotami starszego mężczyzny, a ich drogi szybko rozeszły się. Po ponad trzech latach przypadkowo spotkali się na rodzinnej imprezie, a już po miesiącu zaręczyli się. Mimo że dzieli ich spora różnica wieku (15 lat), zupełnie im to nie przeszkadza. Pani Aleksandra ma 7 rodzeństwa i była w ciąży w tym samym czasie, co jej mama. Pobrali się 20 czerwca 2009 r. w malowniczej tatrzańskiej scenerii. Cały ślub i wesele nawiązywało do góralskiej tradycji. Obecnie mają dom na Podhalu, gdzie prowadzą gospodarstwo ekologiczne.

W wywiadzie dla „Gali” aktor powiedział: „W czasach komunistycznych dziecięcych grupowych wyjazdów na kolonie rodzice wywozili mnie w Tatry, wakacje spędzałem, pracując w polu. To była odskocznia od polskiej szarości. Tam każda miedza była zadbana, wygrabiona, gospodarstwa kwitły, pełne owiec, krów, siana. Wychowywałem się z góralskimi dziećmi. Na naszym weselu na 150 gości było 80 górali, wielu seniorów, którzy pamiętali mnie jako dzieciaka. Znam tam każde drzewo, strumyk, łąkę. Góry stoją, jak stały, i będą stać niezależnie od naszych problemów.”

Państwo Żebrowscy nie kryją swoich poglądów i nieraz zabierają głos w palących społeczeństwo kwestiach. Dalecy są jednak od pełnienia roli wyroczni. Niejednokrotnie nawet zdarza się, że do szeroko omawianego tematu dorzucają trzy grosze w dowcipnym stylu, nigdy ze złośliwością.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułNowy partner Marceliny Zawadzkiej
Następny artykułUrodziny legendy kina

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -