poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Strona głównaUSANowy JorkWięcej połączeń na trasie NYC - Warszawa

Więcej połączeń na trasie NYC – Warszawa

Polski przewoźnik narodowy ogłosił, że w przyszłym sezonie letnim zamierza zwiększyć częstotliwości lotów między lotniskiem JFK w Nowym Jorku a Warszawą.

W sezonie letnim 2023 r. LOT zwiększy częstotliwość połączeń na trasie Nowy Jork – Warszawa do 14 tygodniowo. Fot. Lotnisko Chopina w Warszawie

Zgodnie z zapowiedzią od czerwca 2023 r. do końca września 2023 r. Polskie Linie Lotnicze LOT będą wykonywały na trasie łączącej Międzynarodowe Lotnisko Chopina w stolicy Polski i Nowy Jork 14 rejsów tygodniowo. To niewątpliwie dobra wiadomość dla wszystkich planujących w przyszłe wakacje podróż do Polski lub przyjazd bliskich z Polski do USA. Zwiększenie częstotliwości lotów umożliwi też bardziej elastyczne planowanie podróży. Bilety na te połączenia już są dostępne w systemie rezerwacyjnym.

Oprócz lotniska  JFK LOT będzie również obsługiwał pięć razy w tygodniu rejsy z Newark do Warszawy oraz cotygodniowe bezpośrednie połączenia do Krakowa i Rzeszowa.

Warto też pamiętać o umowach partnerskich LOT-u z innymi przewoźnikami, w tym z JetBlue, w ramach której można na jednym bilecie podróżować do wielu miejsc docelowych w USA, do których polski przewoźnik nie oferuje bezpośredniego połączenia, a także z liniami United Airlines, Air Canada, American Airlines, Alaska Airlines, Hawaiian Airlines i WestJet.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -