czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAConnecticutWheeler przyjmie więcej pacjentów

Wheeler przyjmie więcej pacjentów

Sieć klinik Wheeler, powstała w 1968 r., zapewnia innowacyjną opiekę medyczną oraz kompleksowe rozwiązania zdrowotne w swoich placówkach na terenie stanu Connecticut. Z opieki zdrowotnej i wsparcia w zakresie zdrowia każdego roku korzysta ponad 50,000 osób z naszego stanu.

Od lewej: dr Sabrina Trocchi – prezes i dyrektor generalna Wheeler Health, reprezentant stanowy Robert Sanchez oraz senator stanowy Rick Lopes. Fot. Wheeler

26 października miał miejsce dzień otwarty w ośrodku zdrowia Wheeler Health, zlokalizowanym przy 40 Hart Street w New Britain. Wzięli w nim udział przedstawiciele firmy Wheeler, senator Rick Lopes i reprezentant Robert Sanchez oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Placówka po wykonanym niedawno gruntownym remoncie trzeciego piętra, który był możliwy dzięki wsparciu ze strony stanu Connecticut w wysokości 2.1 miliona dolarów, będzie mogła rozszerzyć zakres swoich usług i jeszcze lepiej służyć społeczności New Britain.

Ustawodawcy zwiedzili obiekt, który został otwarty przy Hart Street w lipcu 2021 r., i dowiedzieli się więcej o programach i usługach, w tym oferowanej przez Wheeler Health opiece zdrowotnej i programach skierowanych do dzieci i młodzieży.

Prezes i dyrektor generalna Wheeler Health dr Sabrina Trocchi wyjaśniła zgromadzonym, w jaki sposób centrum rozwijało się, zaczynając od lokalizacji przy 75 North Mountain Road. – Mieliśmy na uwadze rozwój, ale celowo tak planowaliśmy nasze działania, aby zapewnić naszym pacjentom stałą opiekę i niezakłócony dostęp do usług medycznych. W ciągu ostatniego roku stało się jasne, że potrzebujemy więcej przestrzeni, by móc jeszcze lepiej służyć naszej społeczności – mówiła. Podkreśliła, że w placówce pracuje obecnie ok. 20 specjalistów w zakresie zdrowia behawioralnego.

Oprócz remontu trzeciego piętra, rozbudowy miejsc parkingowych i usług, planowane jest zbudowanie markizy tuż przed budynkiem, aby zapewnić pacjentom wygodną przestrzeń podczas oczekiwania na transport. Projekt ma zostać ukończony wiosną 2023 roku.

Nie bylibyśmy w stanie zrealizować tych planów bez wsparcia ze strony stanu – powiedziała dr Trocchi. – Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaangażowanie i zrozumienie wyjątkowych potrzeb pacjentów, którym służymy. Naszym celem jest zapewnienie przyjaznego, pełnego szacunku środowiska opieki – dodała.

Informacja prasowa
opr. WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -