sobota, 2 grudnia, 2023

Wesele w Big Cyc

Jacek Skiba i Karolina Kempińska przysięgli sobie dozgonną miłość i wierność 19 sierpnia br. Na ich ślubie i weselu było grono przyjaciół znanych na cały kraj: Krzysztof Ibisz, Jacek Kawalec, Andrzej Grabowski i koledzy z Big Cyc.

Jacek Skiba i Karolina Kempińska wzięli ślub 19 sierpnia br. Fot. Instagram

Para pobierała się w Łodzi, w plenerze. Przygotowano wytworne dekoracje, a panna młoda założyła romantyczną suknię, welon i delikatny wianek. Jej partner postawił na klasyczny garnitur. Nowożeńcy zawczasu poprosili gości, by zamiast kwiatów złożyli datki na schronisko dla zwierząt. Weselisko trwało do świtu, nie zabrakło występu pana młodego jako wokalisty.

Skiba poznał ukochaną Karolinę na evencie, przyjaźń zamieniła się w miłość. Muzyk był wówczas jeszcze w związku z żoną Renatą – lektorką łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim. 59-letni artysta rozwiódł się z nią w tym roku dla młodszej od siebie o 26 lat wybranki, która pracuje w branży IT, a także w modelingu. Opuścił Gdańsk i zamieszkał z ukochaną w Łodzi. Promieniuje radością, Karolina to jego muza, której – jak twierdzi – potrzebuje artysta.

Skiba ma dwóch synów z małżeństwa, które zakończył. Jeden z chłopców gra już w punkowym zespole Danziger. Krzysztof Skiba znany jest nie tylko ze sceny muzycznej, ale i satyrycznego komentowania sytuacji społecznej i politycznej w kraju. Ma na swoim kącie wiele publikacji w prasie. Za młodu też manifestował swoje poglądy, nierzadko płacąc za to mandaty, a nawet zdarzył mu się areszt za rozrzucanie ulotek o „niepoprawnej” treści w 1985 r. Podpadł też w katowickim Spodku w 1999 r., gdy obnażył pośladki w kierunku ówczesnego premiera Jerzego Buzka.

H.K.

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -