poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaZnani i LubianiWeronika Borowiec – nowa muzyczna gwiazda

Weronika Borowiec – nowa muzyczna gwiazda

Weronika Borowiec jest jedną z obiecujących artystek polskiej sceny muzycznej. Ten rok rozpoczęła singlem, który już cieszy się dużym zainteresowaniem, doceniła go Radiowa Trójka, Spotify i Apple Music. Tytuł – „Jutro może nie być niczego”. Tekst ma głęboki przekaz, a kostiumowy teledysk wyróżnia się na tle innych.

Weronika Borowiec jest jedną z obiecujących artystek polskiej sceny muzycznej. fot. facebook.com/WeronikaBorowiecMusic

Weronika Borowiec to 25-letnia wokalistka, która sukcesywnie wydaje swoje utwory. Jej nowy singiel jest kontynuacją działań muzycznych z wytwórnią ID Records. Weronika ma wyróżniającą się barwę wokalu. Pochodzi z Pabianic w województwie łódzkim i każdą wolną chwilę poświęca muzyce. Mieszkała już w pięciu krajach i chętnie podróżuje, szukając przy okazji inspiracji do swoich artystycznych przedsięwzięć.

„Jutro może nie być niczego” utrzymany jest w alternatywnych, nostalgicznych brzmieniach. Tekst przypomina, że życie składa się z wielu pojedynczych chwil takich jak szum morza czy słońce na skórze. Podpowiada, że warto skupić się na tym co jest tu i teraz, bo życie jest zbyt krótkie, by bać się spełniania marzeń.

Dawne suknie, kapelusze, auta – teledysk odrywa od szarej teraźniejszości. Został w pełni wyreżyserowany przez Weronikę. Od dawna chodziło jej to po głowie. Wokalistka ma duże plany muzyczne. Marzą jej się nie tylko nowe nagrania, ale i trasa koncertowa po Polsce. Będzie dążyć do zrealizowania koncertów wraz z orkiestrą na scenie.

Lubi alternatywny pop i styl zwany Indie rock. Jednak nie chciałaby się zamykać w jednym gatunku ani poprzestawać na śpiewie. Pisze także teksty utworów, uznając to za oczyszczenie duszy. Ma zawsze ze sobą notatnik i zarazem zeszyt złotych myśli. Jeśli do głowy przyjdzie jej jakaś sentencja czy refleksja, zapisuje od razu. Uważa, że może kiedyś stanie się to piosenką.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -