wtorek, 21 marca, 2023
Strona głównaUSAMassachusettsUbezpieczenie zdrowotne w ramach Massachusetts Health Connector

Ubezpieczenie zdrowotne w ramach Massachusetts Health Connector

Massachusetts Health Connector jest stanowym systemem ubezpieczeń zdrowotnych, który służy ponad 300,000 osobom prywatnym i małym przedsiębiorcom, zapewniając ubezpieczenia zarówno zdrowotne, jak i pokrywające koszty opieki stomatologicznej. Mieszkańcy Massachusetts, którzy nie mają ubezpieczenia zdrowotnego od pracodawcy lub innego podmiotu, mogą wybrać plan ubezpieczeniowy dopasowany do ich potrzeb oraz możliwości finansowych. W ofercie znajdują się też przystępne cenowo plany ubezpieczeniowe dla właścicieli małych biznesów.

Przedstawiciele Health Connector na początku listopada odwiedzili lokalne biznesy w ramach kampanii informacyjnej na temat otwartego sezonu zapisów na ubezpieczenia zdrowotne. Fot. Massachusetts Health Connector

Aby promować tę właśnie ofertę skierowaną do drobnych przedsiębiorców i zwiększyć świadomość mieszkańców na temat tego, że ruszył sezon otwartych zapisów na ubezpieczenie, przedstawiciele Massachusetts Health Connector ruszyli w miasto, odwiedzając w pierwszym tygodniu listopada lokalne biznesy w dzielnicach wschodniego Bostonu i Mattapan.

Oprócz przedstawicieli Health Connector w akcji udział wzięli reprezentant stanowy Adrian C. Madaro i radna miejska Gabriela Coletta, a także liderzy lokalnych społeczności. Odwiedzając poszczególne firmy tłumaczyli, jakie korzyści niesie zapisanie się na plan ubezpieczeniowy, opowiadali o opcjach tanich lub nawet bezpłatnych ubezpieczeń związanych z federalnymi dotacjami na ten cel i zachęcali właścicieli biznesów do umieszczenia w witrynach sklepowych lub innych widocznych miejscach ulotek informacyjnych.

Ponieważ oficjalnie rozpoczęły się otwarte zapisy na ubezpieczenie zdrowotne, zdecydowaliśmy się wyjść do lokalnych społeczności i rozpowszechniać wśród nich informacje na ten temat – wyjaśnia dyrektor ds. komunikacji i zasięgu Health Connector Jason Lefferts. – Chcemy, aby nasz stan nadal przodował w zakresie opieki zdrowotnej i zapewniał wszystkim mieszkańcom Massachusetts dostęp do bezpiecznej, niedrogiej i dostępnej opieki, której potrzebują i na którą zasługują – dodaje.

Te „spacery biznesowe” są częścią trwającej cały miesiąc kampanii Health Connector, w ramach której przedstawiciele Health Connector odwiedzają społeczności w całym Massachusetts, ze szczególnym uwzględnieniem tych grup społecznych, w których występuje wysoki wskaźnik osób nieubezpieczonych. Warto podkreślić, że to pierwszy raz od czasu pandemii, kiedy zdecydowano się na bezpośrednią kampanię informacyjną i kontakt z potencjalnymi grupami odbiorców.

Otwarty sezon zapisów na ubezpieczenie zdrowotne potrwa do 23 stycznia 2023 r. W tym okresie osoby fizyczne oraz właściciele biznesów, którzy nie posiadają żadnego ubezpieczenia zdrowotnego lub którzy chcą zmienić swój plan ubezpieczeniowy, mogą zapisać się na polisy ubezpieczenia zdrowotnego za pośrednictwem Health Connector na www.MAhealthconnector.org, telefonicznie pod numerem 1-877-MA-ENROLL lub za pośrednictwem lokalnych centrów walk-in, które zostały ponownie otwarte.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -