poniedziałek, 4 marca, 2024
Strona głównaUSANew JerseyTunel Holland zamknięty nocą przez 3 lata

Tunel Holland zamknięty nocą przez 3 lata

Część tunelu Holland prowadząca do New Jersey będzie zamknięta aż przez sześć nocy w tygodniu przez prawie trzy lata. Ma to umożliwić dokonanie niezbędnych napraw. Jak we wtorek 17 stycznia poinformowali urzędnicy Port Authority, chodzi o szkody spowodowane jeszcze przez huragan Sandy w 2012 roku.

Tunel Holland będzie zamknięty z powodu remontu dla ruchu samochodowego w kierunku stanu New Jersey 6 nocy w tygodniu przez kolejne 3 lata. Fot. Youtube

Przedstawiciele agencji poinformowali, że tunel zostanie częściowo zamknięty 4 lutego. Będzie on wyłączony z użytku dla kierowców co noc od godziny 23:00 do 5:30 rano. Wyjątek stanowić mają piątkowe wieczory, kiedy zamknięcie będzie zaczynać się i kończyć później. W soboty i główne święta przejazd ma być czynny normalnie.

Regularne nocne wyłączenia tunelu z użytku będą obowiązywały co najmniej do końca 2025 roku. Kierowcy o utrudnieniach zostali poinformowani w zawiadomieniu wydanym przez Port Authority. Zasugerowano im korzystanie z alternatywnych tras, takich jak Most Jerzego Waszyngtona lub Tunel Lincolna – w godzinach nocnych.

To najnowsza naprawa tunelu, który został zalany 30 milionami galonów słonej wody podczas burzy, która ponad dziesięć lat temu nawiedziła Manhattan i New Jersey. Władze portu od 2020 roku wprowadzają podobne wyłączenia po stronie tunelu prowadzącej do Nowego Jorku.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -