niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaUSANew JerseyTunel Holland zamknięty nocą przez 3 lata

Tunel Holland zamknięty nocą przez 3 lata

Część tunelu Holland prowadząca do New Jersey będzie zamknięta aż przez sześć nocy w tygodniu przez prawie trzy lata. Ma to umożliwić dokonanie niezbędnych napraw. Jak we wtorek 17 stycznia poinformowali urzędnicy Port Authority, chodzi o szkody spowodowane jeszcze przez huragan Sandy w 2012 roku.

Tunel Holland będzie zamknięty z powodu remontu dla ruchu samochodowego w kierunku stanu New Jersey 6 nocy w tygodniu przez kolejne 3 lata. Fot. Youtube

Przedstawiciele agencji poinformowali, że tunel zostanie częściowo zamknięty 4 lutego. Będzie on wyłączony z użytku dla kierowców co noc od godziny 23:00 do 5:30 rano. Wyjątek stanowić mają piątkowe wieczory, kiedy zamknięcie będzie zaczynać się i kończyć później. W soboty i główne święta przejazd ma być czynny normalnie.

Regularne nocne wyłączenia tunelu z użytku będą obowiązywały co najmniej do końca 2025 roku. Kierowcy o utrudnieniach zostali poinformowani w zawiadomieniu wydanym przez Port Authority. Zasugerowano im korzystanie z alternatywnych tras, takich jak Most Jerzego Waszyngtona lub Tunel Lincolna – w godzinach nocnych.

To najnowsza naprawa tunelu, który został zalany 30 milionami galonów słonej wody podczas burzy, która ponad dziesięć lat temu nawiedziła Manhattan i New Jersey. Władze portu od 2020 roku wprowadzają podobne wyłączenia po stronie tunelu prowadzącej do Nowego Jorku.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -