czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsPonad 100 mln zysku kasyn w grudniu

Ponad 100 mln zysku kasyn w grudniu

Jak wynika z danych dla poszczególnych kasyn, MGM Springfield wciąż nie rozbiło banku – wbrew przewidywaniom zatwierdzających jego licencję organów nadzoru. Równocześnie wydaje się, że sytuacja kasyna ustabilizowała się pod koniec ubiegłego roku. MGM po raz pierwszy przez trzy miesiące z rzędu zarobiło ponad 22 miliony dolarów.

Przychody kasyna Encore w Everett, tuż obok Bostonu, przekroczyły w grudniu 68 milionów dolarów. Fot. Encore Boston Harbor

Po drugiej stronie Massachusetts grudzień był doskonałym miesiącem dla Encore Boston Harbor. Napędzany wpływami z gier stołowych kasyno w Everett odnotowało najwyższe miesięczne przychody od czasu otwarcia – w czerwcu 2019 roku. Przekroczyły one 68 mln dolarów.

W połączeniu z przychodami z automatów do gier z Plainridge Park gracze stracili w grudniu 103 miliony dolarów w kasynach znajdujących się w Massachusetts. Jest to najwyższy wynik od czasu, gdy stanowa branża hazardowa zaczęła działać w 2015 roku online.

Ten rekordowy zysk kasyn oznacza również rekordową wypłatę do budżetu stanu. Według Massachusetts Gaming Commission dochody z podatków od gier hazardowych od grudnia zbliżyły się do 29 milionów dolarów. Tymczasem regulatorzy przygotowują się do otwarcia kolejnego źródła wpływów podatkowych. Mowa o hazardzie sportowym, który ma ruszyć w nadchodzących tygodniach, przed sezonem rozgrywek Super Bowl.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -