niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaPoloniaPolonia w AmeryceTrwa nabór kandydatek do konkursu Miss Polish America 2022-2023

Trwa nabór kandydatek do konkursu Miss Polish America 2022-2023

Kandydatki polskiego pochodzenia z całych USA mogą zgłaszać się, aby wziąć udział w konkursie Miss Polish America 2022-2023.

Martyna Tomczyk – Miss Polish America 2021. Fot. Maglio

Konkurs odbędzie się w październiku, wpisując się tym samym w obchody tego miesiąca jako Miesiąca Dziedzictwa Polskiego w USA. Konkurs jest otwarty dla Polek urodzonych w USA lub posiadających prawo stałego pobytu w jakimkolwiek stanie w wieku 18-27 lat. Swoje zgłoszenia mogą wysyłać uczestniczki i laureatki innych stanowych lub ogólnokrajowych konkursów miss. Podczas konkursu uczestniczki zaprezentują się w sukniach koktajlowych, strojach kąpielowych, sukniach wieczorowych oraz będą musiały odpowiedzieć na jedno pytanie ze strony jury. Zwyciężczyni otrzyma $2,000 oraz będzie miała możliwość wzięcia udziału w konkursie Miss Polski North America! Przed galą finałową odbędzie się też publiczne głosowanie na Miss Internetu 2022 czyli „Peoples’s Choice”, które zostanie przeprowadzone na platformie www.pageantplanet.com. Oprócz tego tradycyjnie zostaną przyznane nagrody dla Miss Fotogeniczności, Miss Glamour oraz w kilku innych kategoriach.

W niedzielę, 28 sierpnia, w godz. 3:00-5:00 pm w klubie Falcons of America przy 201 Washington Street, New Britain, CT odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich kandydatek. W dniu spotkania zaplanowana jest specjalna sesja fotograficzna oraz spotkanie z reporterem gazety „Nowy Dziennik” z Nowego Jorku.

Osoby chcące zgłosić swoją kandydaturę mogą się rejestrować na stronie www.misspolishamerica.org, można także się zgłosić telefonicznie: 860 883-2277 lub wysyłając e-mail: misspolishamerica@mail.com.

Biuro Konkursu zaprasza również do kontaktu firmy i osoby zainteresowane współpracą i możliwością zostania sponsorem i ufundowania nagród, a także wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy organizacji gali finałowej. W celu uzyskania więcej informacji należy się kontaktować z Bogumiłą Gładysz – koordynatorką konkursu, pod numerem tel. 860 883-2277.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -