czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaUSANew JerseyŚwiąteczny szlak wina w New Jersey

Świąteczny szlak wina w New Jersey

Stowarzyszenie Plantatorów Wina Garden State (GSWGA) zainaugurowało początek sezonu świątecznego wraz z powrotem popularnego wakacyjnego szlaku wina w New Jersey.

Plantatorzy wina z Garden State zainaugurowali świąteczny szlak wina. Fot. Pexels

Początek trzydniowego wydarzenia zaplanowany został na 24 listopada. Jego plan objął specjalne, przyjazne rodzinom wydarzenia o tematyce świątecznej, które odbywają się w winiarniach w całym stanie, takie jak zdjęcia ze Świętym Mikołajem, ogniska, food trucki i muzykę na żywo. Miało być też okazją do zrobienia przedświątecznych zakupów.

Winiarnie na szlaku to: Bellview Winery w Landisville, Valenzano Winery w Shamong, Hawk Haven Vineyard w Rio Grande, Villa Milagro Vineyards w Phillipsburgu, Terhune Orchards w Princeton i Kennedy Cellars Winery w Hammonton.

Jak przekazał dyrektor wykonawczy GSWGA, Devon Perry: „Sezon świąteczny to czas, w którym możemy cieszyć się chwilami z bliskimi. Każda winnica w New Jersey to rodzinny klejnot. Czy jest lepszy sposób na okazanie wsparcia lokalnym plantatorom i małym firmom niż wizyta w jednej z naszych rodzimych winnic? Weekendowy świąteczny szlak winny w New Jersey stanowi doskonałą okazję do odkrycia ukrytych skarbów winiarskiego stanu.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -