czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsFundusze na resocjalizację

Fundusze na resocjalizację

Gubernator Maura Healey ogłosiła, że jej administracja przyznała 380 000 dolarów dotacji 13 organizacjom lokalnym na wsparcie programów resocjalizacyjnych.

Gubernator Maura Healey przyznała dotację w ramach wsparcia programów z zakresu sprawiedliwości naprawczej. Fot. mass.gov

Programy te to sposób radzenia sobie z wykroczeniami poprzez gromadzenie zaangażowanych osób w celu rozmowy, wzajemnego zrozumienia i znalezienia rozwiązań naprawiających krzywdę.

Biuro gubernatora podało, że dotacje zostały przyznane w ramach programu dotacji wspólnotowych na rzecz resocjalizacji w Massachusetts. Programem zarządza Biuro Grantów i Badań.

– Praktyki resocjalizacyjne mogą pomóc tym, którzy doświadczyli krzywdy, i tym, którzy ją spowodowali, na drodze do uzdrowienia i odpowiedzialności – stwierdziła Healey w oświadczeniu. – Ten program dotacji pozwala nam inwestować w dostawców usług lokalnych, którzy zapewniają programy dostosowane do potrzeb społeczności, którym służą – dodała.

Organizacje non-profit, które jako pojedynczy podmiot złożyły wniosek do programu dotacji, mogą ubiegać się o kwotę do 20 000 dolarów – podało biuro gubernator. Część organizacji może ubiegać się o wspólną dotację w wysokości do 40 000 dolarów.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -