sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiSekret koloru włosów Michała Wiśniewskiego

Sekret koloru włosów Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zasłynął nie tylko dzięki przebojowym piosenkom z nośną melodią i życiową tematyką, ale równie mocno za sprawą oryginalnego wyglądu. Postawił na mocny efekt kostiumów i fryzury. Jak te eksperymenty znoszą jego włosy? Odpowiedź zaskakuje.

Michał Wiśniewski to charyzmatyczny lider zespołu Ich Troje. Fot. domena publiczna/commons.wikimedia.org

Charyzma artysty podkreślana jest czerwienią włosów, choć były one już różne: zielone, różowe, blond, czarne. Zawsze są to intensywne kolory, żadnego naturalnego odcienia. Nawet mimo zamknięcia salonów fryzjerskich na wiele tygodni z racji obostrzeń na czas epidemii jego fryzura nie straciła ognistości. Dociekliwi pytali, jak to się dzieje, że ma nadal fryzjera, bo nie widać odrostów. Artysta ujawnił, że korzysta z pomocy współpracowników, a czasem pomaga mu nawet córka Fabienne, co udowodnił na zdjęciach zamieszczanych w internecie. Czy łatwo pracować nad wizerunkiem lidera Ich Troje? Współpracująca z nim dziewczyna żartobliwie opowiedziała w jednym z telewizyjnych programów jak to wygląda: „Michał kręci się na wszystkie strony, lata na symulatorze, a ja muszę sobie radzić”.

Wiśniewski pytany o farbę, jakiej używa, zaskoczył odpowiedzią, że używa tonera, a nie farby. Służy mu Fire & Poppy Red. Niektórzy nie wierzą za bardzo. Są i tacy, którzy próbują doszukać się siwizny u 48-latka, ale przy tej aktywności z koloryzacją to będzie naprawdę trudne.

Jeden z najbardziej kolorowych polskich gwiazdorów jest ojcem piątki dzieci z różnych związków. Najmłodsza z pociech urodziła się niedawno, a najstarszy syn jest już 18-latkiem. Szczęśliwy tatuś w przełomowych chwilach i nie tylko chętnie robi nowe tatuaże, a specjalista od nich wie, co dopisać, a co zakryć, zależnie od zmian życiowych klienta… Pokazując na Instagramie zdjęcie w trakcie robienia kolejnego tatuażu, artysta napisał: „Synu, niech Cię Pan Bóg chroni iść w moje ślady! Każdy synu!”. Gwiazdor lubi też mieć dużo kolczyków i innych dodatków, nie tylko gdy jest na scenie.

hk

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -