wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaZnani i LubianiEko biznes zamiast sceny

Eko biznes zamiast sceny

Para znana z muzycznej aktywności – Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz – wpadli na pomysł nowego przedsięwzięcia. Gdy pandemia stłumiła aktywność i zarobek artystów, rozważali sprzedaż wiejskiej posiadłości. Jednak spędzając tam czas, odkryli uroki miejsca i potencjał biznesowy.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz odkryli uroki i potencjał biznesowy swojej wiejskiej posiadłości. Fot. Archiwum WEM

Odwołano koncerty, zamykane są teatry, a w ślad za tym dylematy finansowe sprawiły, że małżonkowie planowali sprzedanie pięknego dworku w Jajkowicach. Mieli jednak świadomość, że jest on ich azylem i oazą spokoju. Czas bardziej niż kiedykolwiek pozwalał im na prace w ogrodzie. Natasza Urbańska przyznała, że uprawianie warzyw i zajmowanie się zwierzętami sprawia jej wielką radość. Małe gospodarstwo rolne obejmuje ogród, kawałek ziemi i obejścia dla zwierząt, głównie kur. – Postawiliśmy na uprawy ekologicznie, nic nie pryskamy, żyjemy zdrowo. Dwanaście lat temu posadziliśmy też las i pięknie nam się rozrósł. Choinki, sosny naprawdę robią wrażenie. W ogrodzie uprawiam pietruszkę, kolendrę, pomidory, ogórki, rzodkiewkę – powiedziała w rozmowie z „faktem” wokalistka.

Janusz Józefowicz jest też zwolennikiem własnych warzyw, owoców i przetworów mlecznych, a jeśli uda się ich mieć więcej i sprzedać, będzie to świetnym biznesem. Póki co klientami, a może raczej obdarowywanymi, są znajomi. Nie da się wątpić, że gdyby biznes ruszył, znane nazwiska przyciągałyby kupujących z różnych środowisk – na czele z fanami Urbańskiej i Józefowicza. Tylko czy parze starczy zapału i czasu? Nawet nadzorowanie pracowników może kolidować z aktywnością w show biznesie i potrzebą bycia w stolicy.

hk

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -