czwartek, 28 października, 2021
Strona głównaZnani i LubianiSara Egwu-James reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021

Sara Egwu-James reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021

13-letnia Sara Egwu-James wygrała finał programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021” i dzięki temu będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. 13-latka wygrała program głosami widzów i jurorów, po tym, jak zaśpiewała swój utwór przygotowany na Eurowizję pt. „Somebody” oraz cover kultowego przeboju „My Heart Will Go On” z repertuaru Celine Dion.

13-letnia Sara Egwu-James na Eurowizji Junior w Paryżu zaprezentuje utwór „Somebody”. Fot. Archiwum WEM

W piosence „Somebody” możemy usłyszeć Sarę Egwu-James śpiewającą zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Za utwór odpowiadają Dominik Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki, Patryk Kumór i Tom Martin. Taki skład dobrze rokuje, bowiem Dominik Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór mają już doświadczenie w tworzeniu zwycięskich eurowizyjnych piosenek. Wspólnie stworzyli przebój „Superhero” Viki Gabor, która wygrała Eurowizję Junior w 2019 r. Kumór był również współautorem hitu „Anyone I Want to Be” Roksany Węgiel, która również zwyciężyła w konkursie rok wcześniej.

Sara w kwietniu tego roku wygrała czwartą edycję polskiego programu „Th e Voice Kids”.  Fot. Archiwum WEM

Oprócz zwycięskich krajowych eliminacji do Eurowizji Junior Sara Egwu-James ma na swoim koncie inne sukcesy – w kwietniu tego roku wygrała czwartą edycję polskiego programu „The Voice Kids”.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -