niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaZnani i LubianiSara Boruc kontra celebrytki

Sara Boruc kontra celebrytki

Sara Boruc skomentowała niepochlebnie polskie celebrytki, które chcą od niej wypożyczać ubrania. „Rozpuszczone osóbki” – tak określiła damy oczekujące strojenia się za damo. Żona znanego piłkarza ma swoją markę odzieży i biżuterii.

Obecnie Sara Boruc skupia się głównie na biznesie modowym. Fot. Instagram

Sara Boruc nagrała InstaStories poświęcone gwiazdom chcącym otrzymywać wiele za darmo. Nie wskazała jednak konkretnych nazwisk, by nikogo nie obrażać i nie narażać samej siebie na odwet. Dziwią ją osoby, które stać na zakup rzeczy i tym samym wsparcie rodzimej marki, a jednak żądają czegoś gratis.

Sara prowadzi biznes stosunkowo od niedawna. Uważa, że nie zarobiła tyle, by móc rozdawać za darmo. Ma aktualnie 35 lat i sławę w znacznej mierze zawdzięcza mężowi, którym jest Artur Boruc. Sama jednak stara się też pracować na uznanie i majątek. Aktywnie promuje się w sieci. Pomaga jej w tym nie tylko nazwisko, ale też uroda i przebojowość.

Sara Boruc urodziła się 18 września 1985 roku w Poznaniu. Jej tata ma jordańskie pochodzenie, a mama to rodowita Polka. Sara studiowała dziennikarstwo, co poniekąd spożytkowała, prowadząc programy w telewizji.

Jej pierwszy mąż wchodził w konflikt z prawem, był w przestępczości zorganizowanej. Artur Boruc był wówczas też w innym związku – z Katarzyną Modrzewską, z którą ma syna. Artur i Sara Borucowie poznali się w klubie. Ona nie miała pojęcia, kim on jest, bo nie interesowała się piłką. „Powiedział mi, że pracuje w Irlandii, że myje okna w wieżowcach. Nie wiem, czemu to wymyślił” – powiedziała w jednym z wywiadów Sara. Pobrali się w 2014 roku w malowniczej Grecji. Celebrytce zarzucano, że rozbiła trwające wówczas małżeństwo piłkarza. Niedługo po tym, jak Sara poślubiła Artura Boruca, została prowadzącą programu „Shopping Queen” w stacji Polsat Cafe. Wystąpiła też w programie „Idol”, a w 2018 roku wydała swój pierwszy singiel zatytułowany „Łapię tlen”. Obecnie Sara Boruc skupia się głównie na biznesie modowym. Ze słynnym bramkarzem ma dwoje dzieci, wspólnie wychowują też trzecie – z jej wcześniejszego związku.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -