poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Strona głównaUSANowy JorkRuszył nowojorski Restaurant Week

Ruszył nowojorski Restaurant Week

Trwające miesiąc święto lokalnych lokali gastronomicznych – sponsorowane przez nowojorski miejski urząd ds. turystyki – rozpoczęło się we wtorek 17 stycznia i potrwa do niedzieli 12 lutego, z wyłączeniem sobót i niekiedy także niedziel.

Pierożek na Greenpoincie jest jedyną polską restauracją partycypującą w obecnej edycji New York Restaurant Week. Fot. Facebook.com/Pierozekbrooklyn

Na liście restauracji biorących udział w wydarzeniu nie brak zróżnicowanej oferty. Warto od razu zwrócić uwagę, że niektóre lokale, np. serwujące lunche i kolacje, uczestniczą w gastronomicznym święcie przez cały jego okres, podczas gdy inne, np. tylko z obiadami, robią to jedynie przez tydzień lub dwa.

W tym roku obiady (dwa dania) i kolacje (trzy dania) wykupić można po cenach 30, 45 i 60 dolarów. Po stronie restauracji leży oczywiście przygotowanie posiłków najlepszej jakości i o wyjątkowym smaku, które pozwolą im pozyskać stałych klientów.

W styczniowym Restaurant Week udział bierze ponad 500 restauracji. Wiele osób szybko dokonuje rezerwacji, więc warto przeanalizować dostępne opcje i dołączyć do tej grupy. Rezerwacje można składać telefonicznie bądź na stronach internetowych lokali lub platformach rezerwacyjnych.

Listę partycypujących restauracji można znaleźć na nycgo.com/restaurant-week. Wśród nich znajduje się polska restauracja Pierożek oferująca w ramach wydarzenia lunche za $30 oraz obiady/kolacje za $45 od poniedziałku do piątku między 23 a 29 stycznia.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -