poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsRuszy lokal z zakładami bukmacherskimi

Ruszy lokal z zakładami bukmacherskimi

Razem ze dopuszczeniem pod koniec stycznia w Massachusetts osobistych zakładów sportowych, Caesars Entertainment ogłosiło plan otwarcia lokalu, w którym klienci będą mogli obstawiać wyniki meczów sportowych i wyścigów. Ma on zajmować powierzchnię 30,000 stóp kwadratowych.

Lokal w miejscowości Raynham, w którym będzie można obstawiać wyniki rozgrywek sportowych, ma stać się największym tego typu miejscem w całym kraju. Fot. Wikimedia Commons

Jak w poniedziałek 23 stycznia poinformowali przedstawiciele Caesars, lokal będzie oferować zakłady sportowe na żywo w ramach partnerstwa z Raynham Park, na południe od Bostonu, do czasu zatwierdzenia przez Massachusetts Gaming Commission.

Jak przekazali Eric Hession – prezes Caesars Digital i właściciel Raynham Park Chris Carney, współpraca jest pierwszym projektem Caesars w stanie. Ma ona ostatecznie objąć otwarcie zakładu bukmacherskiego Raynham, który stanie się jednym z największych wolno stojących lokali z ofertą zakładów sportowych i na wyścigi w Stanach Zjednoczonych.

Lokal z zakładami bukmacherskimi Caesars w Raynham Park zostanie początkowo otwarty tymczasowo w obecnym ośrodku symulacji, a następnie zostanie przeniesiony. Dzięki nowemu miejscu stanie się on jednym z największych samodzielnych zakładów sportowych w Stanach Zjednoczonych. Nowy budynek ma zostać ukończony do połowy 2023 roku.

Oprócz zakładów sportowych na żywo i symulacji wyścigów konnych w Raynham Park Caesars Sportsbook planuje uruchomić aplikację na komputery stacjonarne, a także do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -