niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaUSAFlorydaRekordowo upalny początek lutego

Rekordowo upalny początek lutego

Mieszkańcy południowej części Florydy mają przed sobą kilka upalnych dni. Temperatura będzie rosła, nawet do poziomu 80- kilku stopni F. Upałom będzie towarzyszyła także wyższa wilgotność powietrza. Lissette Gonzalez – meteorolog CBS Miami – zapowiedziała, że pierwszy tydzień lutego może być rekordowo gorący.

Początek lutego może okazać się rekordowy pod względem temperatur na Florydzie. Fot. Wikimedia

Jak wynika z prognozy National Weather Service, temperatura w tym rejonie będzie znacznie powyżej normy o tej porze roku. Ma ona rosnąć w najbliższych dniach – od poziomu 80 stopni na początki tygodnia, do 84 stopni, a nawet 86.

Równocześnie National Weather Service w Miami nie przewiduje intensywnych opadów deszczu. Na początku lutego bezchmurne niebo będzie towarzyszyć mieszkańcom południowej Florydy zarówno w dzień, jak i w nocy.

Pierwszy weekend miesiąca przyniesie zmianę pogody. Prognozy mówią o ochłodzeniu. Do stanu dotrzeć ma zimny front atmosferyczny. Szczytowe temperatury mają utrzymywać się poniżej 80 stopni, a w najchłodniejszym momencie nocy w niedzielę może ona spaść do 60.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -