wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAFlorydaRestauracje zamknięte po kontroli

Restauracje zamknięte po kontroli

5 restauracji w środkowej Florydzie zostało zmuszonych do tymczasowego zamknięcia po tym, jak inspektorzy wykryli poważne naruszenia będące zagrożeniem dla zdrowia.

Po kontroli przez inspekcję zdrowia w środkowej Florydzie zamkniętych zostało tymczasowo pięć restauracji. Fot. Archiwum WEM

Jak wynika z ostatnich raportów z inspekcji dostarczonych przez Departament Regulacji Biznesowych i Zawodowych Florydy, pięć restauracji w środkowej części Florydy musiało zostać tymczasowo zamkniętych. Powód? Inspektorzy zdrowia stwierdzili, że lokale nie działają zgodnie ze stanowymi przepisami dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.

Jak wykazały kontrole, w pierwszych dwóch tygodniach stycznia w przypadku kilku lokalnych restauracji doszło do wielokrotnych naruszeń, w tym takich, które mogą bezpośrednio przyczynić się do chorób przenoszonych drogą pokarmową lub zatruć pokarmowych. Lokale, o których mowa, to: China Master w Daytona Beach, Melina’s Cafe w Kissimmee, The Bagel Bakery w Gainesville, Miguelo’s Cafe & Bar w Kissimmee, Saborealo y Algo Mas Inc. w Intercession City.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -