niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaUSAConnecticutRekordowe zapisy do planów ubezpieczenia zdrowotnego

Rekordowe zapisy do planów ubezpieczenia zdrowotnego

Organizacja Access Health CT przekazała, że odnotowała rekordową liczbę mieszkańców objętych planami ubezpieczenia zdrowotnego na rok 2024.

W okresie otwartych zapisów na ubezpieczenie zdrowotne w Connecticut skorzystała rekordowa liczba osób. Fot. Archiwum WEM

Według komunikatu prasowego do Kwalifikowanego Planu Opieki Zdrowotnej zapisało się 129,000 osób, czyli o nieco ponad 20,000 więcej zapisów niż w roku ubiegłym. Na rynku ubezpieczeń zdrowotnych dostępny był także szereg świadczeń obejmujących tomografię komputerową oraz ubezpieczenia stomatologiczne w ramach AHCT.

Osiągnięcie takiej liczby zapisów wymaga poświęcenia i ciężkiej pracy wielu osób – powiedział James Michel, dyrektor generalny Access Health CT. – Nasz personel, partnerzy społeczni, partnerstwo z Departamentem Usług Społecznych, brokerami i mentorami Broker Academy, społeczność legislacyjna i wiele innych osób sprawiły, że rejestracja otwarta była bardzo udana. Jestem dumny, że mogę pracować z ludźmi, którzy wierzą w naszą misję i rozumieją znaczenie ubezpieczenia zdrowotnego dla wszystkich mieszkańców Connecticut – dodał.

Okres otwartej rejestracji w Access Health CT trwał od 1 listopada 2023 roku do 15 stycznia 2024.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -