wtorek, 21 marca, 2023
Strona głównaUSANowy JorkRep. stanowy z Queens zawiesza kampanię

Rep. stanowy z Queens zawiesza kampanię

Brian Barnwell podjął nagłą decyzję o rezygnacji ze swojej kandydatury do Zgromadzenia Stanu Nowy Jork. 36-latek ogłosił we wtorek 12 kwietnia, że rezygnuje z ubiegania się o reelekcję. Pozostawił tym samym niewiele czasu na wybór swojego następcy reprezentującego 30. dystrykt dzielnicy Queens.

Brian Barnwell reprezentuje obecnie 30. dystrykt dzielnicy Queens. Fot. Facebook/Barnell4NY

Barnwell przekazał swoją decyzję za pośrednictwem Twittera. W krótkim komunikacie podkreślił, że możliwość służenia wyborcom w poprzednich kadencjach była dla niego zaszczytem. Równocześnie ze smutkiem ogłosił, że wycofuje się z kampanii wyborczej.

Barnwell po raz pierwszy wybrany został do Zgromadzenia Stanowego w 2017 roku. Reprezentował Woodside, Maspeth, Middle Village, część Astorii, Long Island City i Sunnyside. Demokratyczne prawybory wygrał z długoletnią reprezentantką – Margaret Markey.

Na razie nie wiadomo, dlaczego Barnwell zrezygnował z ubiegania się o reelekcję. Decyzja wydaje się nagła, zwłaszcza w kontekście złożenia na początku kwietnia wymaganych podpisów do stanowej rady wyborczej, pozwalających ubiegać się o miejsce w czerwcowych wyborach.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -