poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaZnani i LubianiPrzerwana rola Karolaka

Przerwana rola Karolaka

Tomasz Karolak był gwiazdą serialu „Kuchnia”, który w ostatnim sezonie gościł na antenie Polsatu. Produkcja oparta na rosyjskiej licencji została wycofana z ramówki przez stację Zygmunta Solorza. Karolak żegna się z główną rolą, ale twierdzi, że nie żałuje straty.

Tomasz Karolak był gwiazdą serialu „Kuchnia”, wycofanego z ramówki Polsatu z uwagi na rosyjską licencję produkcji. Fot. Polsat

W „Kuchni” występowała też Maria Dębska, Patryk Cebulski i Marta Żmuda-Trzebiatowska. Serial przedstawiał perypetie grupy pracowników renomowanej warszawskiej restauracji, Karolak grał szefa kuchni. W serialu nagromadzono mnóstwo gagów, akcji i zaskoczeń. Komediowa produkcja wciągała widzów. Aktor w jednym z wywiadów powiedział, że czuje się lżej, gdy pieniądze z Polski nie idą do Rosji. Jak podają tabloidy, gaża Tomasza Karolaka za dzień zdjęciowy opiewała na ok. 8 tys. zł. Tym samym, w przypadku realizacji całego sezonu, strata finansowa z powodu wstrzymania emisji serialu może wynosić nawet ok. 200 tys. zł. Aktor podkreślił, że nie skupia się na plotkach i jeśli nawet nie zarobi na tym serialu, to znajdzie pracę w innym miejscu. Ze względu na popularność Karolak rzeczywiście nie narzeka na brak propozycji ról i udziału w reklamach. W 2021 r. został twarzą oferty na kartę sieci Plus. Niedawno, bo 21 czerwca, Karolak świętował swoje 51. urodziny. Prywatnie aktor jest ojcem dwojga nastoletnich dzieci ze związku z Violettą Kołakowską.

W podobnej sytuacji jak Karolak i jego koleżanki i koledzy z planu znaleźli się też inni. Stacja telewizyjna zawiesiła również zdjęcia do kolejnych odcinków innej produkcji na rosyjskiej licencji, a mianowicie serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” z udziałem Piotra Adamczyka, Mariety Żukowskiej i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -