wtorek, 3 sierpnia, 2021
Strona głównaWiadomościPolskaPremier zarejestrował się na szczepienie

Premier zarejestrował się na szczepienie

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zarejestrował się na szczepienie przeciw koronawirusowi. Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę jeśli tylko będzie tego chciał; rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej – podkreślił szef rządu.

Warszawa, 25.03.2021. Koronawirus w Polsce. Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w KPRM, 25 bm., transmitowanej w serwisie pap.pl i oglądanej w jednym z mieszkań w Warszawie. Konferencja dot. nowych zasad bezpieczeństwa epidemicznego. (ps/doro) PAP/Paweł Supernak

„Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika – 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest!” – poinformował premier na Facebooku. Do wpisu dołączył nagranie, na którym rejestruje się przez infolinię.

„Szczepionka – Astra Zeneca – już na mnie czeka. Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie” – dodał Morawiecki.

Premier zwrócił uwagę, że wiele osób pisało mu, że powinien zrobić to wcześniej. „Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie” – zaznaczył szef rządu.

Jak jednak podkreślił, najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu. „Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy” – dodał Morawiecki.

„Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę – jeśli tylko będzie tego chciał. Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej” – napisał szef rządu. (PAP)

Rafał Białkowski
rbk/ par/

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -