wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutPolsko-Amerykańska Fundacja w Connecticut zachęca do zapisów

Polsko-Amerykańska Fundacja w Connecticut zachęca do zapisów

Polsko-Amerykańska Fundacja w Connecticut, działająca już od 26 lat na rzecz polskiej społeczności w tym stanie, zachęca do dołączenia do grona jej członków. Jest to okazja zarówno do tego, by wesprzeć tę organizację, pod egidą której realizowane są różne programy kulturalne i społeczne, ale i zyskać wpływ na jej rozwój oraz zniżki na organizowane przez nią wydarzenia.

W zeszłym roku PAF organizowała m.in. warsztaty kurpiowskich wycinanek. Fot. facebook.com/PolishAmericanFoundation

Co robi PAF?

Polsko-Amerykańska Fundacja w Connecticut promuje polskie dziedzictwo, sztukę i kulturę. Wiele programów organizowanych przez fundację przez pandemię musiano przenieść do sieci. Wirtualne projekty okazały się sporym sukcesem, jednak stopniowo planowany jest powrót do działalności stacjonarnej. – Przed nami wiele pracy przy wznowieniu naszych wydarzeń stacjonarnych, które bez wątpienia będą umacniać więzi naszej społeczności – przekazuje Adam Górski, wiceprezes PAF.

Plany Fundacji na 2024 rok są ambitne. Galeria Sławy Imigrantów (Immigrant Hall of Fame), Polonia Business Association i organizowany przez PBA Festiwal Małej Polski w New Britain, koncerty Towarzystwa Fryderyka Chopina, warsztaty i prelekcje językowe oraz genealogiczne, Zespół Pieśni i Tańca Polanie – to tylko niektóre z projektów realizowanych pod egidą PAF bądź wpieranych przez fundację.

Jak zostać członkiem?

Członkiem można zostać, wysyłając czek na adres Polish American Foundation of Connecticut, P.O. Box 1525, New Britain, CT 06050 lub rejestrując się online na stronie: www.paf-ct.org/membership

Wpisowe dla uczniów i studentów to 20 dolarów. Podstawowe członkostwo to koszt 60 dolarów, za członkostwo „premium” trzeba zapłacić 100 dolarów. Członkami PAF mogą zostać też całe rodziny lub firmy, istnieje również możliwość wykupienia dożywotniego członkostwa. Ze wszystkimi opcjami oraz związanymi z nimi opłatami można się zapoznać na stronie fundacji www.paf-ct.org.

Członkostwo niesie ze sobą różne korzyści, o których więcej informacji można znaleźć na podanej wyżej stronie.

KIN, JS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -