wtorek, 19 października, 2021
Strona głównaPoloniaFlorydaPolonijny piknik w Miami

Polonijny piknik w Miami

W słoneczne, niedzielne popołudnie 12 września w Historic Virginia Key Beach Park odbył się piknik, którego głównym celem było wsparcie fundacji non-profit – Polish American Heritage Festivals In Florida. Głównym organizatorem wydarzenia była firma KonEvents Festivals Inc.

Organizatorzy przy współudziale radia SloneczneRadio.com oraz Polish Events In Florida zaprosili Polonię mieszkającą w Miami-Dade i Broward Counties do wspólnej zabawy. O doskonałe taneczne rytmy zadbał KBE Entertainment – DJ Kamil Bartoszcze, zaś o kulinarne doznania podczas imprezy zatroszczyli się Roxanne i Stan Wojdalski z Grace’s Taste od Poland Food Truck. Gościem specjalnym na pikniku był Miłosz Gąsior, autystyczny artysta, który wykonał kilka polskich utworów.

Piknik w Miami już za nami, a przed nami kolejne polonijne wydarzenie, które organizuje firma KonEvents oraz sloneczneradio.com. Tym razem organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników polskiej dobrej komedii do kina. W niedzielę 3 października w kinie Lakewood Ranch Cinemas w Bradenton/Sarasota oraz w niedzielę 10 października w kinie Savor Cinema w Fort Lauderdale odbędzie się pokaz filmu „Teściowie”, który cieszy się ogromną popularnością.

Akcja filmu rozgrywa się na wynajętej z myślą o weselu sali bankietowej i w okalających ją korytarzach, toaletach, kuchniach i pokojach. Poprzedzający wesele ślub nigdy się nie odbył: pan młody, syn dwójki głównych bohaterów (w tych rolach Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński), z niewiadomych przyczyn w ostatniej chwili zrezygnował. Rodzice pana młodego Andrzej i Małgorzata, którzy sfinansowali imprezę, stwierdzili, że mimo tego nagłego i nieprzewidzianego zwrotu akcji nie wypada odwołać jej w ostatniej chwili. I tak goście tłumnie przybywają na to dość kosztowne i wystawne wesele, korzystając z opłaconych dobrodziejstw i rzucając się w wir zabawy. Wesele rozkręca się w szaloną imprezę…

Bilety dostępne są na stronie mojbilet.com. Zapraszamy!

MS
Fot. Archiwum Słonecznego Radia

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -