sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiOdnowiona przysięga Katarzyny Zielińskiej

Odnowiona przysięga Katarzyny Zielińskiej

Na przekór popularnym rozwodom niektórzy celebrują swój związek. Katarzyna Zielińska zdecydowała się na powtórkę ślubu poprzez odnowienie przysięgi. Nie jest jedyną gwiazdą, która tak czyni, bo to samo zrobili Anna i Robert Lewandowscy.

Katarzyna Zielińska zdecydowała się po 10 latach na odnowienie przysięgi małżeńskiej. Fot. facebook.com/kasiazielinskaofficial

Katarzyna Zielińska jest żoną Wojciecha Domańskiego. Wzięli ślub 10 lat temu. W sierpniu mąż aktorki oświadczył się jej po raz drugi, a w sobotę 9 września małżonkowie pochwalili się kadrami z odnowienia przysięgi małżeńskiej. Na ceremonii nie zabrakło synów pary oraz rodziny i przyjaciół. Katarzyna Zielińska była w typowej sukni ślubnej. Promieniowała radością.

Fot. facebook.com/kasiazielinskaofficial

Już kilka lat temu w sieci pod wspólnym zdjęciem z ukochanym aktorka napisała: „Zamierzam pociągnąć tę randkę jeszcze przez kilkadziesiąt lat. Znam tego gościa od przedszkola. A On mnie. I nie nudzi nam się. Wręcz przeciwnie. Jest coraz piękniej. To ma sens!. Życzcie nam sto lat życia razem. Ps. Poza wszystkim, kto wytrzyma z Zieliną? Tylko Wojciech!”.

Fot. facebook.com/kasiazielinskaofficial

Katarzyna i jej ukochany poznali się jeszcze w przedszkolu, a mieszkali na jednym osiedlu w Starym Sączu. Ich drogi rozeszły się, gdy Wojciech mając 16 lat wyjechał do szkoły w USA. Kiedy zakończył pobyt w Nowym Jorku, postanowił realizować zawodowe plany w Warszawie, którą słabo znał, stąd też odezwał się do zadomowionej w stolicy Kasi. Tym sposobem stara znajomość odnowiła się i zaczęła przeradzać w miłość.

HK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -