sobota, 2 grudnia, 2023
Strona głównaZnani i LubianiEwa Wachowicz na ślubnym kobiercu

Ewa Wachowicz na ślubnym kobiercu

Ewa Wachowicz wyszła za mąż za Sławomira Kowalewskiego. Ślub Miss Polonia 1992, obecnie gwiazdy Polsatu, z byłym dziennikarzem, a teraz muzykiem, stanowił niemałe zaskoczenie.

Ewa Wachowicz 2 września stanęła po raz drugi na ślubnym kobiercu. Fot. facebook.com/ewawachowiczofficial

Para pobrała się 2 września w pięknym krakowskim kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, zlokalizowanym przy ulicy Grodzkiej, blisko Rynku Głównego i Wawelu. Na ślubie pojawiło się wiele gwiazd z Polsatu, w którym pracuje panna młoda. Po kościelnej uroczystości weselnicy ucztowali w podkrakowskim Zamku w Przegorzałach.

Klasyczną, ale piękną, suknię z trenem opracował dla panny młodej krakowski projektant Zbigniew Fularz, który ubrał również Kowalewskiego. Na jednej sukni Wachowicz nie poprzestała. Na weselu i poprawinach w zamku w Przegorzałach gwiazda Polsatu pojawiła się jeszcze w dwóch innych białych sukniach: długiej z dekoltem i rozcięciami oraz przed kolano z ozdobnymi kamieniami.

Nie był to pierwszy ślub Ewy Wachowicz. W 1996 r. poślubiła Przemysława Osuchowskiegow ambasadzie RP w Pretorii w RPA. Osuchowski to dziennikarz, specjalizujący się m.in. w korespondencji wojennej. Para doczekała się córki – Aleksandra przyszła na świat w 2000 r. Ich uczucie wygasło po kilku latach. W 2007 r. Wachowicz i Osuchowski rozwiedli się.

Nowa miłość Wachowicz i Kowalewskiego ma już pewien staż. Są ze sobą od lat. Para chroniła swej prywatności. Wiadomo, że nowożeńcy mają wspólne pasje, m.in. żeglarstwo i wspinaczkę górską. Pan Sławomir od początku był zauroczony wybranką, uznał ją za ideał kobiety, doceniając mądrość, dobroć i urodę, a do tego jeszcze kulinarne pasje.

HK

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -