wtorek, 3 sierpnia, 2021
Strona głównaWiadomościPolskaOd 10 maja szczepienie dla wszystkich pełnoletnich

Od 10 maja szczepienie dla wszystkich pełnoletnich

Od 10 maja każdy pełnoletni obywatel będzie mógł się zarejestrować na szczepienie; korzystajmy z tej możliwości, a do sierpnia zaszczepimy się wszyscy – oświadczył premier Mateusz Morawiecki we wpisie w mediach społecznościowych.

Warszawa, 01.04.2021. Koronawirus w Polsce. Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej, transmitowanej przez serwis pap.pl z siedziby KPRM i oglądanej w jednym z mieszkań w Warszawie, 1 bm. (amb) PAP/Mateusz Marek

Morawiecki we wpisie na Facebooku zwrócił uwagę, że Narodowy Program Szczepień został zaprojektowany w taki sposób, by być o krok przed dostawami. „To podejście okazuje się dziś skuteczne” – zauważył.

„Jesteśmy gotowi na to, by 10 maja każdy obywatel powyżej 18 roku życia mógł otrzymać e–skierowanie i zapisać się na szczepienie w jednym z ponad 7000 punktów szczepień w całym kraju” – wskazał szef rządu.

Jak dodał, jeżeli cały proces przebiegnie zgodnie z planem, producenci wywiążą się ze swoich zobowiązań, a Polacy wykażą odpowiedzialność – do sierpnia zostaną zaszczepieni wszyscy chętni w Polsce. (PAP)

rbk/ mrr/

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -