środa, 7 czerwca, 2023
Strona głównaUSANew JerseyNowe pożyczki dla studentów

Nowe pożyczki dla studentów

To już oficjalne – studiujący w New Jersey będą mogli skorzystać z nowego programu zapewniającego wsparcie finansowe uczącym się na trzech uczelniach. Jest on przewidziany dla maksymalnie 300 studentów college’ów, którzy kształcą się w zakresie m.in. technologii informatycznych i opieki zdrowotnej.

Jedną z uczelni objętych programem dofinansowania dla studentów jest Hudson Community College w Jersey City. Fot. HCCC.edu

Gubernator Phil Murphy w środę 14 września ogłosił oficjalny start programu na terenie New Jersey, podczas wizyty w Hudson County Community College w Jersey City. Jakie dokładnie będzie dawał możliwości studentom? Program o wartości 12.5 miliona dolarów – opłacony z publicznych i prywatnych środków – zapewni pożyczki bez odsetek i opłat, a także zasiłki na życie i inne bezpłatne formy wsparcia uczniom, którzy zakwalifikują się do uczestnictwa w nim.

Pożyczki będą dostępne dla maksymalnie 300 studentów na kierunkach: pielęgniarstwo w Hudson County Community College, cyberbezpieczeństwo w New Jersey Institute of Technology, oraz HVAC i spawalnictwo w Camden County College.

Więcej informacji na temat nowego programu pożyczek znaleźć można na stronie socialfinance.org.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -