niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaZnani i LubianiNowa trasa Ralpha Kaminskiego

Nowa trasa Ralpha Kaminskiego

Luty jest intensywnym miesiącem dla Ralpha Kaminskiego. Wokalista odbędzie trasę koncertową, a jego występy to prawdziwe widowiska. Piosenkarz potrafi zaskoczyć też swoim wyglądem. Wychodził już na scenę jako panna młoda.

Ralph Kaminski to jeden z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Fot. facebook.com/kaminskiralp

Przed planowaną trasą koncertową Kaminski korzystał z przerwy w występach na żywo. Taki oddech na zebranie sił był konieczny, bo artysta wcześniej non-stop występował. Miał nie tylko koncerty, ale też udział w zbiorowych imprezach – juwenaliach czy festiwalach. Kilka tygodni odpoczynku było konieczne. Teraz znów czas na podróże i scenę. Nowa trasa ma początek w Poznaniu (9 lutego). Potem artysta występuje w Warszawie (18 lutego), Gdyni (23 lutego), Katowicach (25 lutego) i Wrocławiu (29 lutego). Występy są w największych obiektach, np. w stolicy na Torwarze, a we Wrocławiu w Hali Stulecia.

„Pióra i szałowe kreacje się tworzą!” – tak pisał gwiazdor przed trasą. Do jednego z klipów i na galę Fryderyki 2023 Ralph Kaminski ubrał suknię ślubną, do tego welon i srebrne pantofle. Lubi też stroje retro, mieszanki innych stylów i nutę szaleństwa. Jest kuzynem innego artysty lubiącego odjazdowe kreacje – Michała Szpaka. – Moja świętej pamięci babcia Danuta była siostrą jego dziadka – wyznał swego czasu Ralph.

Kaminski to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów na polskiej scenie. Jego albumy to: „Morze”, „Młodość”, „Kora”, „Bal u Rafała”. Zanim stał się gwiazdą, pracował jako barista i sprzedawca w Empiku. Chłopak z Podkarpacia rozpoczął popularność od występu na Międzynarodowym Festiwalu „Carpathia 2011”. Ambicje zaprowadziły go wysoko, choć sukcesom towarzyszyły też trudne chwile. Przeszedł depresję. Ogólnie chroni swoją prywatność.

H.K.

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -