sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaUSAConnecticutNowa kampania promuje lokalną turystykę: „Make It Here”

Nowa kampania promuje lokalną turystykę: „Make It Here”

Gubernator Lamont ogłosił nową kampanię mającą na celu promocję lokalnej turystyki, wpisującej się w hasło „Make It Here”. Oznacza to dopasowanie kampanii brandingowych i turystycznych do tego sloganu. Ma to zapewnić synergię w wysiłkach zachęcających konsumentów do życia, pracy i zabawy w Connecticut.

Nowa kampania ma na celu pokazanie różnorodności i atrakcyjności stanu. Fot. Archiwum WEM

Zastępująca kampanię turystyczną „Find Your Vibe”, rozpoczętą w 2022 roku, kampania turystyczna „Make It Here” opiera się na sukcesie poprzedniczki. Bazuje na pokazaniu zróżnicowanych możliwości, jakie oferuje Connecticut – począwszy od bogatej sceny artystycznej, przez ekscytujące przygody na świeżym powietrzu, światowej klasy restauracje, po rodzinną rozrywkę i głęboko zakorzenioną w świadomości mieszkańców historię.

Od tętniących życiem miast po spokojne krajobrazy, Connecticut oferuje niezrównane wrażenia zarówno gościom, jak i mieszkańcom. Razem pokażmy, dlaczego Connecticut to nie tylko cel podróży, ale także sposób na życie – stwierdził gubernator Lamont.

Kampania, której budżet wynosi 1,86 mln dolarów, wystartowała 1 kwietnia i będzie prowadzona do nadchodzącego Święta Pracy.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -