niedziela, 29 stycznia, 2023
Strona głównaPoloniaNowy JorkNatalia Kukulska zachwyciła swoich fanów w Nowym Jorku

Natalia Kukulska zachwyciła swoich fanów w Nowym Jorku

Największymi przebojami oraz kilkoma piosenkami z ostatniej płyty „Halo tu ziemia” Natalia Kukulska porwała swoich fanów do wspólnej zabawy. Były też sentymentalne i nostalgiczne momenty, a także dwa przeboje, które przed laty wylansowała jej mama – Anna Jantar.

Nowojorski koncert artystki odbył się w sobotę, 5 października, i bezpośrednio poprzedził 82. Paradę Pułaskiego, na której Natalia Kukulska była gościem honorowym, a nawet maszerowała wraz z Polonią w biało-czerwonym pochodzie Piątą Aleją. Podczas występu w Melrose Ballroom na Queensie fani mieli okazję usłyszeć m.in. takie przeboje jak: „W biegu”, „Im więcej ciebie, tym mniej”, „Piosenka światłoczuła”, „Decymy”, „Pół na pół”, a także „Kobieta” oraz tytułowy utwór z ostatniej płyty „Halo tu ziemia” .

Bardzo duże wrażenie na publiczności zrobiły jej wersje przebojów Anny Jantar: „Nic nie może przecież wiecznie trwać” oraz „Tyle słońca w całym mieście”, które wokalistka zaśpiewała bardzo podobnie do wersji oryginalnych. W dodatku tę ostatnią, dzięki obecnej technologii, wykonała wspólnie ze swoją mamą, której głos pojawił się z prezentowanego w tle teledysku. – Życzę wam, aby jutro podczas Parady Pułaskiego również było tyle słońca co w tej piosence – powiedziała do publiczności Natalia Kukulska przy okazji tej piosenki. Na zakończenie koncertu podziękowała również Darkowi Barcikowskiemu za zaproszenie na koncerty oraz paradę, do udziału w której również wszystkich zachęcała. Podobne zaproszenie ze sceny wystosował tegoroczny Wielki Marszałek Parady Pułaskiego, który był obecny na tym koncercie.

Występ w Melrose Ballroom na Queensie nie był jedynym koncertem, jaki Natalia Kukulska dała w ramach imprez poprzedzających paradę. Wcześniej dwukrotnie wystąpiła w stanie Connecticut – w czwartek, 3 października, w Stamford, a w piątek, 4 października, w New Britain. Wszędzie publiczność była zachwycona jej występem.

Tekst i zdjęcia: BK

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -